Język polski Język niemiecki Język angielski

O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy operatorem logistycznym, który zapewnia kompleksowe rozwiązania dla naszych Klientów. Działamy na terenie całej Europy, ze szczególnym uwzględnieniem krajów Unii Europejskiej.

Dostarczamy naszym Klientom sprawdzone rozwiązania w zakresie transportu i spedycji. Zapewniamy transport całopojazdowy, częściowy i drobnicowy na terenie Polski oraz międzynarodowy, w szczególności na terenie Unii Europejskiej. Świadczymy kompleksowe usługi spedycyjne w Polsce i zagranicą. Przewozimy także ładunki ekspresowe i niebezpieczne. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy powierzchnie magazynowe w dobrze skomunikowanych lokalizacjach.

Dlaczego my?

Klienci chcą, aby ich towar zawsze trafiał na czas i miejsce. My im to zapewniamy. A nawet więcej, ponieważ jesteśmy operatorem logistycznym, który dostarcza kompleksowych rozwiązań.

Zapewnienie terminowego transportu na określone miejsce to początek drogi. My sięgamy znacznie dalej. Realizujemy transport całopojazdowy, częściowy i drobnicowy na terenie Polski i zagranicą. Przewozimy ładunki ekspresowe i niebezpieczne. Dajemy klientom do dyspozycji powierzchnie magazynowe w dobrze skomunikowanych lokalizacjach. Ale to nie wszystko. Nasi spedytorzy i dyspozytorzy przez całą dobę czuwają nad bezpieczeństwem i punktualnością przewozów.

Jak dbamy o jakość?

Troska o jakość to nasz priorytet! Ciągle doskonalimy proces realizacji usług logistycznych.

Dbamy o terminowość i bezpieczeństwo realizowanych przez nas przewozów. Stale podnosimy kompetencje i szkolimy naszych pracowników. Szukamy nowych rozwiązań, aby usprawnić usługi logistyczne. Posiadamy wszystkie wymagane licencje i certyfikaty w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego, np. Europejski Znak Jakości w Transporcie TCE - wyróżnienie dla najlepszych firm transportowych czy Certyfikat SQAS przyznawany dostawcom usług logistycznych i Dystrybutorom Chemicznym, którzy spełniają wysokie wymogi jakości.

Jak troszczymy się o bezpieczeństwo?

Zawsze ubezpieczamy transport towarów. Wszystkie ładunki, jakie przewozimy są objęte ubezpieczeniem Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika do kwoty 100 tys. EUR lub Odpowiedzialności Cywilnej Spedytora do kwoty 300 tys. EUR (na każde zdarzenie).

W przypadku przewozu ładunków o wysokiej wartości lub szczególnie cennych oferujemy dodatkowo ubezpieczenie cargo, na życzenie Klienta. Pojazdy, którymi przewozimy towary posiadają system łączności GPS, umożliwiający bieżące monitorowanie ich położenia i bezpośredni kontakt z kierowcą. Zapewniamy opiekę spedytorów i dyspozytorów 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Wrażliwość społeczna - jesteśmy na tak!

Czy firma logistyczna może być odpowiedzialna społecznie? Uważamy, że tak - troszczymy się o ludzi i zasoby naturalne.

Przewozy, które realizujemy, są obsługiwane wyłącznie przez nowoczesne pojazdy, spełniające europejskie normy emisji spalin. Przywiązujemy ogromną wagę do tego, aby nasi kierowcy jeździli w sposób ekonomiczny. Szczególną troską otaczamy zasady bezpieczeństwa i higieny pracy, wysokie standardy pracy kierowców oraz zagadnienia środowiskowe. Stale monitorujemy zużycie paliwa i szkolimy naszych kierowców, aby jeździli bezpiecznie i ekonomicznie.