Język polski Język niemiecki Język angielski

NOWOCZESNE WYDANIE
LOGISTYKI

Sprawdź
Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek
8:00 - 16:00
Gdzie jesteśmy
ul. Leśna 1,
55-080 Kąty Wrocławskie
Szybki kontakt
+48 (71) 391 08 80
biuro@sqline.pl

Transport drogowy

Zapewniamy terminowy i bezpieczny przewóz wszystkich rodzajów towarów w transporcie drogowym zarówno krajowy, jak i międzynarodowy.

Transport lotniczy

Oferujemy naszym Klientom szereg połączeń do wybranych portów lotniczych.

Transport morski

Zapewniamy dostawę ładunków pełnokontenerowych (FCL) na warunkach od-drzwi-do-drzwi lub od-portu-do-portu lub na zasadach dowolnej kombinacji tych warunków, do wybranego miejsca lub portu.

Logistyka magazynowa

Dysponujemy obszernymi, nowoczesnymi magazynami w bardzo dobrze skomunikowanych lokalizacjach.

Czym się zajmujemy?

W logistyce najbardziej liczy się czas. Wiemy o tym! Własnie dlatego zapewniamy i dostarczamy kompleksowe rozwiązania logistyczne dla każdego z naszych Partnerów. Dzięki temu masz pewność, że Twój ładunek zawsze dotrze na miejsce i czas.

Wizja SQ Line

Przyjazne miejsce pracy świadomie wybrane przez członków naszego zespołu. Miejsce do którego przychodzisz z uśmiechem na ustach. Dające możliwość rozwoju którego każdy z nas potrzebuje. Zamiast „spedycji” - stabilny partner na którym zawsze możesz polegać. Działający w tle zawsze kiedy go potrzebujesz. Partner który wie jak radzić sobie w każdej sytuacji. Zawsze na czas, niezależnie od przeszkód.

Misja SQ Line

Jest nią utrzymanie pozycji lidera rynku logistycznego. Pozycję tą osiągamy dostarczając naszym partnerom innowacyjne, szyte na ich miarę rozwiązania operacyjne. Obsługę na najwyższym poziomie zapewnia nasz zgrany zespół pracowników będący najważniejszym elementem naszej organizacji. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu każdego dnia prezentujemy i dostarczamy naszym Partnerom nowoczesne wydanie logistyki.

Dlaczego my?

Dostarczamy kompleksowe usługi spedycyjne. Mając wieloletnie doświadczenie w logistyce, wiemy w jaki sposób zorganizować dostary, aby zawsze trafiały na czas i miejsce.

Twoje potrzeby - nasze usługi

Ty masz ładunek, który musi być punktualnie dostarczony na miejsce - my mamy wiedzę i środki jak to zrobić. Dzięki naszym specjalistom ds. logistyki i nowoczesnej flocie Twój ładunek zawsze dojedzie na czas.

Coraz szybciej, coraz więcej!

W nowoczesnej logistyce trzeba dostarczać coraz szybciej i coraz więcej. Dlatego realizujemy kompleksowe usługi spedycyjne w sposób nieszablonowy i dostosowujemy się do najbardziej niestandardowych wymagań.

Harmonijna współpraca

Zależy nam na tym, aby być najbardziej niezawodnym i zaufanym dostawcą kompleksowych usług logistycznych dla naszych klientów. Codziennie doskonalimy jakość usług i angażujemy najlepszych ludzi, aby klienci mieli satysfakcję z terminowych dostaw. Dzięki temu ich biznes może rozwijać się szybciej.

Zarząd SQ Line

"Zależy nam na tym, aby być najbardziej niezawodnym i zaufanym dostawcą kompleksowych usług logistycznych dla naszych klientów. Codziennie doskonalimy jakość usług i angażujemy najlepszych ludzi, aby klienci mieli satysfakcję z terminowych dostaw. Dzięki temu ich biznes może rozwijać się szybciej."